نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

ویژگی های یک وکیل طلاق

 وکیل طلاق درکرج

همانطورکه در هر موضوعی که در حیطه تخصص ما نیست به یک متخصص مراجعه می کنیم، در خصوص مسائل حقوقی نیز به مشورت یک وکیل داریم. یا از مشاوره وکیل طلاق درکرج بهره می بریم. این روزها تعداد وکلا افزایش یافته است. سوالی که مطرح می شود اینست که در انتخاب وکیل چه نکاتی را رعایت کنیم؟ کدام وکیل خبره تر است؟ و چه کسی قابل اعتماد است؟ گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل طلاق درکرج در ادامه این مطلب پاسخ سوالات بالا را در قالب فاکتورهایی بیان خواهد کرد. به ادامه مطلب توجه کنید.
1.برای شناخت بهتر و یافتن وکیل مناسب بایستی از مشورت با چند وکیل طلاق در کرج و مقایسه راهنمایی‌های آنان استفاده کرد؛ در این صورت می‌توانیم وکیلی را که آگاهی و تجربه بیشتری دارد و پرونده های درست و موفقی داشته را انتخاب کنیم.
2. تجربه، فاکتور مهمی در انتخاب وکیل است. 
3. به جز تجربه ومیزان آگاهی و خبرگی وکیل در حوزه تخصصی خود، خصوصیات اخلاقی از فاکتورهای مهمی است که حتما باید در نظر گرفته شود. خصوصا در مورد وکیل طلاق در کرج این خصوصیات عبارتند از:
الف) حسن شهرت
ب) معتمد بودن
ج) دلسوز و پیگیر بودن
د) در اولویت قرار دادن منافع موکل خود
ه) داشتن احساس مسئولیت
و) منصف بودن
4. مهارت داشتن وکیل در حوزه مرتبط با دعوایی که در دادگاه دارید. به طور مثال اگر دعوی شما کیفری است از دوستان و آشنایان خود بخواهید که یک وکیل که بیشتر پرونده‌های کیفری را بر عهده می‌گیرد، به شما معرفی کنند. یا در خصوص مسائل خانواده از مشاوره وکیل طلاق درکرج استفاده کنید.
همواره مراقب افراد سودجو باشید. عده ای هم هستند که در لباس وکالت و طرفا برای منافع شخصی خود و سوء استفاده از اطلاعات پایین عوام فعالیت می کنند که از اخلاقیات یک وکیل به دور است!
گروه وکلای دادیک ، به عنوان وکیل درکرج، و وکیل طلاق درکرج با بهره گیره از وکلای با تجربه آماده ارائه خدمات مشاوره به شماست.
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید