نام کامل:سجاد حجازی,نام مستعار:موسسه حقوقی دادیک.آدرس سایت:www.dadic.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

دعوای الزام به تنظیم سند رسمی

   دعوای الزام به تنظیم سند رسمی انتقال اموال غیر منقول

مقدمه بحث و ماهیت دعوا :

قولنامه حاوی یک تعهد و قول است.وقتی خریدار و فروشنده قصد انجام دادن معامله را دارند ولی هنوز مقدمات لازم را فراهم نکرده اند ، قراردادی می بندند که در آن دو طرف تعهد می کنند که معامله را با شرایط معین و ظرف مهلت خاص انجام دهند.این توافق ها مشمول ماده 10 قانون مدنی است.

ادامه مطلب...

دعوای تخلیه عین مستاجره

دعوای تخلیه عین مستاجره

دعوای مطالبه وجه

وکیل در کرج

هر شخص در صورتیکه مبلغی از دیگری طلبکار باشد، و بدهکار از پرداخت بدهی خود امشاع نماید  می تواند با مراجعه به دادگاه محکومیت وی را به پرداخت مبلغ بدهی از دادگاه درخواست نماید. جهت جلوگیری از پیامدهای منفی، قبل از انتقال وجه به غیر حتما اطلاعات کافی در اینباره کسب کنید. مشورت با وکیل درکرج قطعا خالی از لطف نخواهد بود! گروه وکلای دادیک به عنوان وکیل در کرج مشاور و پشتیبان شما در زمینه های حقوقی خواهد بود.
دعاوی مطالبه وجه ممکن است مستند رسمی باشد بطوریکه شخصی در ضمن سند رسمی اقرار به بدهکاری خود نموده باشد یا ممکن است مستند به سند تجاری از قبیل چک، سفته یا برات باشد و یا ممکن است به موجب سند عادی طرح گردد. اسناد عادی شامل کلیه اسناد غیر رسمی می گردد که ممکن است در آن اقرار به بدهکاری شده باشد که با بررسی بیشتر وکیل در کرج مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب...

دعوای خلع ید

وکیل در کرج

گروه وکلای دادیک ، با بیش از ده سال سابقه در کار وکالت و مشاوره در زمینه دعاوی خانوادگی به عنوان وکیل طلاق درکرج ، دعاوی کیفری و همچنین در حوزه مشاوره شرکتها به عنوان وکیل درکرج ، زیر نظر وکلای با تجربه فعالیت می کند. دراین مقاله به عنوان  وکیل طلاق درکرج در خصوص خلع ید به شما توضیحاتی ارائه خواهیم داد پس به ادامه مطلب توجه فرمایید.
خلع ید دعوایی است که مالک رسمی  بر علیه متون غیر مأذون از طرف مالک جهت خلع ید وی از ملک طرح می نماید. این دعوا در مواقعی رخ می دهد که شخص بدون اذن و اجازه مالک رسمی، ملک وی را در تصرف خود گرفته باشد و از آن خارج نشود.

ادامه مطلب...

دعوی

ایران، کرج، میدان نبوت، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

026-32565365 

026-32553214

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید